sobota, 30 czerwca 2012

[SŁOWA, SŁOWA, SŁOWA] CZERWIEC 2012

Jak to mawiał profesor Fansworth: "Good news, everyone!" Zeszłomiesięczna obietnica odbicia sobie majowego lenistwa została spełniona - poniżej znajdziecie przedruk aż dziewięciu mini recenzji, jakie KLAPS! zamieścił na Twitterze w ciągu ostatnich trzydziestu dni (A więc wojna, Dorwać gringo, Faceci w czerni 3, Gniew tytanów, Iron Sky, Królewna śnieżka i łowca, Pirania 3DD, Wielki rok). Obserwuj KLAPS!a na Twitterze i bądź na bieżąco ze wszystkimi mini recenzjami tytułów wprowadzanych na polskie ekrany. I oglądajcie Futuramę, bo ekipa profesora Fanswortha właśnie wróciła na wizję.


WIELKI ROK/2011/Frankel. S. Martin, J. Black i O. Wilson w ornitologicznej wersji Wyścigu szczurów Zuckera. Zabawnej, ale na siłę.

(3 x KLAPS! = przeciętny film)
FACECI W CZERNI 3/2012/Sonnenfeld. Fantastyczno-komediowej serii powrót po latach. Sentyment+świetny J. Brolin jako młody agent K.

(2 x KLAPS! =  całkiem dobry film)

KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I ŁOWCA/2012/Sanders. Śnieżka á la Tolkien w kinowym debiucie amerykańskiego reżysera reklam. Profesjonalna robota.

(2 x KLAPS! =  całkiem dobry film)

A WIĘC WOJNA/2012/McG. Pine i Hardy walczą o wdzięki Reese Witherspoon w spóźnionym o kwartał typowym filmie walentynkowym.

(3 x KLAPS! = przeciętny film)
IRON SKY/2012/Vuorensola. Naziści z Księżyca: niepoważny pomysł Duńczyka zrealizowany z iście amerykańskim rozmachem. Europa górą!

(2,5 x KLAPS! = prawie dobry film)

PIRANIA 3DD/2012/Gulager. Zdarzają się filmy tak złe, że aż fajne. Druga część odgrzewanej PIRANII nie należy do tej kategorii.

(4 x KLAPS! = film słaby)


DORWAĆ GRINGO/2012/Grunberg. M. Gibson: rasista, alkoholik i..wciąż świetny aktor, tu: w duchowej kontynuacji Payback Helgelanda.

(2 x KLAPS! =  całkiem dobry film)


GNIEW TYTANÓW/2012/Liebesman. 2. część opartego na greckich mitach eposu w 3D - tym razem z werwą, humorem i lepszymi efektami.

(2,5 x KLAPS! = prawie dobry film)
Źródła: Twitter, Geek Art, materiały dystrybutorów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz