czwartek, 7 czerwca 2012

[SŁOWA, SŁOWA, SŁOWA] MAJ 2012

W maju - miesiącu tradycyjnie kojarzonym ze ślubami, komuniami i sesjami egzaminacyjnymi - jakoś dziwinie zabrakło czasu na comiesięczne filmowe obżartswo, dlatego też poniższy przedruk recenzji, jakie KLAPS! zamieścił na Twitterze w poprzednim miesiącu, zawiera tylko cztery tytuły (Dyktator, Królewna Śnieżka, John Carter, American Pie: zjazd absolwentów). Co tam, odbijemy sobie w czerwcu! Obserwuj KLAPS!a na Twitterze i bądź na bieżąco ze wsystkimi mini recenzjami tytułów wprowadzanych na polskie ekrany.


DYKTATOR/2012/Charles. Pożegnawszy się z formułą obrazoburczego dokumentu, Cohen nadal potrafi rozśmieszyć. Nie do rozpuku, ale zawsze.

(3 x KLAPS! = przeciętny film)
KRÓLEWNA ŚNIEŻKA/2012/Singh.Wdzięczny kulturowy oksymoron od reżysera Immortals: Śnieżka uwspółcześniona, ale na staroświecką modłę.

(2 x KLAPS! =  całkiem dobry film)

JOHN CARTER/2012/Stanton. Materiał na 5-godzinny serial upakowany w 2,5h gęstego od wątków widowiska SF. Taki mniej składny Avatar.

(3 x KLAPS! = przeciętny film)

AMERICAN PIE: ZJAZD ABSOLWENTÓW/2012/Hurwitz&Schlossberg. Amerykańska nostalgia za seks-komediami przełomu wieków odtrutką na Kaca 3D.

(2 x KLAPS! =  całkiem dobry film)Źródła: Twitter, materiały dystrybutorów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz