sobota, 19 lutego 2011

PREZENTY URODZINOWE
Jeżeli ktoś powinien je dostać, to na pewno sam KLAPS! - właśnie minął rok od daty ustanowienia tego krytykanckiego przyczółku na Bloggerze! W tym czasie zdążyły pojawić się na nim skromne 34 wpisy (w tym 22 recenzje filmów kinowych, 6 omówień wydań DVD i 3 spojrzenia na filmy reklamowe), a samą stronę odwiedzono 952 razy. W styczniu br. KLAPS! dorobił się własnego kanału YouTube, którego popularność zaskoczyła nawet samego autora (łączna liczba wyświetleń przesłanych na kanał filmów to 18879).

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim, którzy poświęcają swój cenny czas na zaznajamianie się z moją nie zawsze jasną pisaniną, a nawet skorzy są do wchodzenia w polemikę w sekcji komentarzy: bez Was ta krytyczno-filmowa przestrzeń nie miałaby racji bytu.

W nagrodę za wytrwałość, wśród tych Czytelników, którym uda się odnaleźć autora na poniższym kadrze z Jakuba Kłamcy (1999) Petera Kassovitza (jedna z postaci numerowanych od 1 do 5), rozlosowane zostaną następujące DVD:
 • Gladiator (2000) Ridleya Scotta (edycja jubileuszowa)
 • Czerwony smok (1986) Michaela Manna
 • Bękarty wojny (2009) Quentina Tarantino
 • Nagi instynkt (1992) Paula Verhoevena
 • Delicatessen (1991) Jean-Pierre'a Jeuneta i Marka Caro
 • Wszystko co kocham (2009) Jacka Borcucha
Odpowiedzi przesyłajcie na klapsblog@gmail.com. Dzięki za wspólny rok i... powodzenia!Źródła: Columbia Pictures/Imperial Entertainment

6 komentarzy:

 1. Obstawiam Panią w toczku - grunt to dobra charakteryzacja ;-).

  OdpowiedzUsuń
 2. Cholera, wiedziałem, że to melancholijne spojrzenie mnie zdradzi;0 A tyle się nad tą maską napracowali...

  OdpowiedzUsuń
 3. A do kiedy ten konkurs?

  OdpowiedzUsuń
 4. Do ostatniego DVD;) A tak na poważnie: odpowiedzi na konkurs można przesyłać przez tydzień, czyli do 26.02 włącznie.

  OdpowiedzUsuń