czwartek, 6 grudnia 2012

[KONKURS] MARVEL VS. DETECTIVE COMICS


Chrześcijaństwo czy Islam? Majonez Winiary czy Kielecki? PiS czy PO? Iron Man czy Batman? 

Korzystając ze świątecznej atmosfery miłości, życzliwości oraz wybaczania, KLAPS! postanowił iść w zaparte i po raz kolejny podzielić naród, zadając na Facebooku pytanie, które w końcu pozwoli rozsądzić, które uniwersum komiksowe dało nam lepsze filmy - Marvel czy Detective Comics

Do wygrania Avengers Jossa Whedona i Mroczny Rycerz Powstaje Christophera Nolana na DVD i Blu-ray, wypakowane po brzegi ekskluzywnymi dodatkami. Co trzeba zrobić, żeby je dostać?


Mieć konto na FB, to na pewno. Jeżeli jeszcze nie posiadacie takowego, to ten Żebrokonkurs Mikolajkowy powinien być dobrym powodem, by je w końcu założyć i polubić oficjalny profil KLAPS!a (bo, tak po prawdzie, dzieje się na nim dużo więcej niż ostatnio na samym blogu). Następnie w komentarzu do zdjęcia na fanpage'u napisać, które uniwersum bardziej Wam podchodzi, zdjęcie udostępnić na swoim profilu i voila. 

Wynik starcia pomiędzy Marvelem i DC poznamy 13 grudnia - tego samego dnia na profilu zostanie opublikowana lista zwycięzców. Niech wygra najlepszy!

1 komentarz:

 1. Konkurs Marvel vs. DC rozstrzygnięty: było blisko do remisu, ale trzynastka jednak okazała się szczęśliwa dla Marvela (i to podwójnie - biorąc pod uwagę dzisiejszą datę).
  Na 23 głosujących, 13 opowiedziało się po stronie uniwersum, które dało nam Człowieka Pająka, X-Menów i Hulka - 10 było za Watchmenami, Zieloną Latarnią i Mrocznym Rycerzem.
  Dla wszystkich uczestników plebiscytu wielkie podziękowania za czynny udział w zabawie.
  Oto czwórka komentatorów, którym poszczęściło się w losowaniu nagród:

  Marta Jesionowska
  Małgorzata Konarska
  Robert Sienicki
  Jacek Małas

  Wygranych uprasza się o przesłanie danych adresowych na klapsblog@gmail.com, by Mikołaj zdążył dotrzeć z paczką jeszcze przed Świętami.
  Gratulacje i do następnego konkursu!

  OdpowiedzUsuń