wtorek, 1 maja 2012

[SŁOWA, SŁOWA, SŁOWA] KWIECIEŃ 2012


Poniżej przedruk kwietniowych recenzji, jakie KLAPS! zamieścił na Twitterze (Ostatnia miłość na Ziemi, Ghost Rider 2, Ścigana, The Trip i Facet do dziecka). Ocena filmu ograniczona do 140 znaków? Czy to wypada? Pewnie nie, ale KLAPS! lubi robić innym na złość - szczególnie filmowcom, którzy krytyków posądzają o wodolejstwo i pustosłowie (stąd w nazwie rubryki cytat z Barbary Białowąs). Obserwuj KLAPS!a na Twitterze i naucz się, jak lata czyjejś pracy skwitować lakoniczną oceną.
OSTATNIA MIŁOŚĆ NA ZIEMI/2012/Mackenzie. Green & McGregor tracą kolejne zmysły, a widz - cierpliwość. MIASTO ŚLEPCÓW jako Harlequin.

(3 x KLAPS! = przeciętny film)


GHOST RIDER 2/2012/Neveldine&Taylor. N.Cage w produkcji taniej jak europejski film ze S.Seagalem. 1. część była zła, ta jest tragiczna.

(4 x KLAPS! = film słaby)


ŚCIGANA/2012/Soderbergh. Była mistrzyni MMA G.Carano idzie wykopem przez najgorszy scenariusz, jaki Soderbergh przeniósł na ekran. 3,5xKLAPS!

(3,5 x KLAPS! = film niemalże przeciętny)


THE TRIP/2010/Winterbottom. Steve Coogan&Rob Brydon jak stare dobre małżeństwo podczas wycieczki po restauracjach w UK. Smaczne.

(2,5 x KLAPS! = prawie dobry film)


FACET DO DZIECKA/2012/Gordon Green. Jonah Hill jako dorosły Eric Cartman robiący za opiekunkę z przypadku. Czasem nawet śmieszy.

(3 x KLAPS! = przeciętny film)Źródła: Twitter, materiały dystrybutorów

1 komentarz: