środa, 7 listopada 2012

[SŁOWA, SŁOWA, SŁOWA] PAŹDZIERNIK 2012


W związku z wyborczym szałem w USA Twitter przez dwa ostatnie dni testował granice wytrzymałości swoich serwerów przegrzewających się od ilości tweetów z hashtagiem #Election2012. Nas to na szczęście nie dotyczy i pewnie przy okazji polskich wyborów prezydenckich nadal dotyczyć nie będzie - amerykański serwis coś się u nas przyjąć nie może, a comiesięczne tempo wzrostu jego popularności ślimaczy się jak przyrost fanów profilu KLAPS!a. Dlatego też, jak co miesiąc, poniżej znajdziecie wyciąg z recenzji w stuczterdziestu znakach, jakie KLAPS! zamieścił na Twitterze w ciągu ostatnich 30 dni (m. in. Paranormal Activity 4, Dredd 3DUprowadzona 2, Take This Waltz, Savages - ponad bezprawiem, ParaNorman, W szczękach rekina 3D).

TAKE THIS WALTZ/2011/Polley. Brutalnie szczera historia o różnicy pomiędzy miłością a zakochaniem. Świetny S. Rogen w poważnej roli.
(1,5 x KLAPS! = bardzo dobry film)
DREDD/2012/Travis. Hollywoodu podejście nr 2 do faszyzującego brytyjskiego komiksu. Tym razem udane, bo bezkompromisowe jak sam Sędzia.

(2 x KLAPS! =  całkiem dobry film)


W SZCZĘKACH REKINA 3D/2012/Rendall. Zalany supermarket i klienci terroryzowani przez żarłacza, czyli australijskie Szczęki. Ujdzie.

(3 x KLAPS! = przeciętny film)

SAVAGES/2012/Stone. Reżyser Wall Street nadal marnuje talent, tym razem adaptując typową do bólu historię narkotykowych porachunków.
(2,5 x KLAPS! = prawie dobry film)

UPROWADZONA 2/2012/Megaton. Kontynuacja filmu, który z Neesona na stare lata zrobił aktora kina akcji. Sprawnie zrobiona, ale nic ponad to.
(3 x KLAPS! = przeciętny film)
PARANORMAL ACTIVITY 4/2012/Joost&Schulman -mieli zdążyć na Halloween, i zdążyli. Sam film tak bez pomysłu, że nie da się oglądać.

(3,5 x KLAPS! = nienajlepszy film)
KRONIKA OPĘTANIA/2012/Bornedal. W Hollywood egzorcyzmy nadal w modzie. Szkoda, że od czasu Friedkina to w zasadzie wciąż ten sam film.
(3 x KLAPS! = przeciętny film)
PARANORMAN/2012/Fell,Butler. Po Koralinie kolejna kukiełkowa perełka od studia Laika. I dzieci znów nie będą spać po nocach.

(2 x KLAPS! =  całkiem dobry film)
Źródła: Twitter, materiały dystrybutorów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz