wtorek, 1 kwietnia 2014

HELLO & GOODBYE: BLOG KLAPS! KOŃCZY DZIAŁALNOŚĆ


Tak, to co widnieje w tytule jest niestety prawdą. Po czterech latach z hakiem postanowiłem zamknąć bloga. Powodów jest kilka.
Przede wszystim brak czasu. Jojczę Wam o tym co drugi post i, sczerze powdziawszy, sam już mam dosyć patrzenia na to ciągłe tłumaczenie się. To jest negatywna emocja i powtarzanie jej we wpisach tylko sprawia, że strony tego bloga niepotrzebnie nasiąkają twórczym niespełnieniem.

Kto przez te 4 lata bloga czytał, ten czytał (kto nie, to też dużo nie stracił), ale wszyscy na pewno nie zmęczyli się pisaniem komentarzy. Tak, drugim powodem jest brak Waszej ochoty do wejścia w dialog. Próbowałem wydusić coś pytaniami o Wasze podsumowania, próbowałem konkursami, ale twardzi jesteście jak jak mój angielski akcent. Jeżeli chcecie go posłuchać, to nie oglądajcie poniższego filmu (bo go tam nie ma); jest za to pożegnanie dla wszystkich, którzy zaglądali na te strony przez oststnie cztery lata. Ciao!

4 komentarze:

 1. Nielada zagwlostka. Brzmi to wszystko realistycznie ze wzgledu na Twoje nowe okolicznosci zyciowe, a z drugiej strony 1 kwietnia, hm? Remeber the movie quotes 'with great power comes great responsibility' 'Every one of us has to find a reason to do this. ... You do it because you're driven.' This blog and its content is a quality stuff. There are no haters or trolling here. It's a decent harbour for the movie reviews explorers swimming in the cesspit of the Internet. Fingers crossed that this is not the end.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa. Wpis - jak zauważyłeś - pojawił się na Prima Aprlis, więc jego treści nie należy brać w całości na poważnie. A że jest w nim ziarno prawdy, tym trudniej było potraktować go jako zgrywę. Mam nadzieję, że żart się udał ;)

   Usuń
 2. Szczerze, to troche bylaby to smutna wiadomosc, wiec uff. Jako ze nie mozemy juz w pracy pogadac o filmach, to bylaby to duza strata, gdyby zabraklo Twoich recenzji. O tyle sa one cenniejsze ze nie jest to produkt mainstreamowy, a solidnie skomponowany tekst. P.s. Na jaki film teraz czekasz? Ja mam ochote na 2 Kapitana Ameryke. Jakos tak z sentymentu do patosu amerykanskiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Again, dzięki za komplementa. "Zimowego żołnierza" już widziałem, ale prawdopodobnie nie znajdę czasu na dłuższą recenzję. Film bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, bo nie spodziewałem się, że Marvel zaryzykuje z bardziej ambitnym materiałem (główne tematy to wyobcowanie, samotność i brak zaufania). Przy tym wszystkim to jest nadal fajna wakacyjna rozwałka, ale tym razem nie tylko dla piętnastolatków.

   Usuń